Главная » 2014 » Март » 5 » Госводагентство Украины информирует
10:19
Госводагентство Украины информирует

Враховуючи численні звернення засобів масової інформації щодо режиму роботи Північно-Кримського каналу, Держводагентство інформує. На даний час Північно-Кримський канал відповідно до технологічного регламенту спорожнений для виконання водогосподарськими організаціями ремонтно-експлуатаційних заходів та підготовки його до роботи у вегетаційний період 2014 року. На разі, всі служби працюють у штатному режимі, забезпечуючи виконання запланованих заходів, а саме: ремонт та технічний догляд гідротехнічних і виробничих споруд, гідропостів, насосно-силового обладнання, засобів зв’язку, дамб, трубопроводів, експлуатаційних доріг та спостережних свердловин, а також очистку від замулення русла каналу та докових частин насосних станцій тощо.

У плановому режимі ведеться робота з укладання договорів між Управлінням Північно-Кримського каналу та водокористувачами на подачу води для потреб зрошення сільгоспугідь.

Щорічно на потреби Херсонської області та Автономної Республіки Крим у рік подається до 2 кубічних кілометрів води. Зазначені обсяги води використовуються комунальним господарством на забезпечення питних потреб населення, сільським і рибним господарством, промисловістю.

Залежно від погодних умов, черговий пуск води через Головну споруду Північно-Кримського каналу заплановано на кінець березня – початок квітня поточного року.
Крім того інформуємо, що на всіх інших магістральних каналах комплексного призначення завершується підготовка до роботи у вегетаційний період року.

Так, на умовах державно-приватного партнерства каналом Дніпро-Інгулець планується подати воду для оздоровлення річки Інгулець, що дасть змогу забезпечити водою м. Кривий Ріг та подачу води на зрошення сільгоспугідь у Херсонській та Миколаївській областях.

З метою покращення екологічної ситуації у басейні р. Сіверський Донець та забезпечення водопостачання м. Харків розробляються заходи щодо здійснення подачі по каналу Дніпро-Донбас дніпровської води у Краснопавлівське водосховище.

У плановому режим працює Головний Каховський магістральний канал, забезпечуючи подачу води на потреби маловодних регіонів Херсонської та Запорізької областей.

Враховуючи погодні умови та прогноз водності, Держводагентством прийнято рішення щодо наповнення каскаду Дніпровських водосховищ, що дасть можливість забезпечити протягом року потреби у питній воді більше ніж 70 відсотків населення України.

Автор: Госводагентство Украины | 04.03.2014

Просмотров: 254 | Добавил: РаздольненскоеМУВХ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: